Frida, Marlene, Nina… Tri silné ženské mená, tri dramatické ženské osudy, tri osobnosti z nedávnej histórie. Frida stelesňuje odvahu a nespútanosť, Marlene, to je ceľavedomosť a dokonalá elegancia a Nina je metaforou nesmiernej húževnatosti a odhodlania.

 

 

Ďalším menom v šperkovej sérii venovanej inšpiratívnym ženám sa presúvame do staroveku, kedy sa stavali základy civilizácie. 

 

 

 Kleopatra. Žena, ktorá písala dejiny, formovala estetiku a dodnes inšpiruje modernú kultúru.

 

 

Ideál ženskej krásy nikdy nebol stály. Múdrosť, vzdelanie a moc, teda atribúty robiace z Kleopatry nesmrteľnú ikonu, sú však nadčasové.

 

 

Sebavedomie postavené na ľudských cnostiach, charizmatická ženskosť a nadčasovosť sú inšpiráciou, ktorá uzatvára tento seriál.     

 

 

Neprispôsobovať sa trendom, ale určovať ich. Nenapodobňovať krásu, ale žiť ju. Uveriť vo vlastné ja a vytvoriť svoj úprimný obraz, ktorý ustojí viac než jednu módnu sezónu. To je posolstvo prevtelené do kolekcie Kleopatra.

 

 

Za spoluprácu na celom projekte ďakujem Kike, Natálke, Mary a MRDu, ktorí spoločne vdýchli každej koleckii dušu. Dúfame, že sa vám tento seriál o ženách a pre ženy páčil ♥ Dajte nám vedieť v komentároch, ktorá kolekcia sa vám páčila najviac, prípadne prečo.

A ešte prezradím, že sme pre vás pripravili sériu rozhovorov, kde vám týchto talentovaných ľudí predstavíme bližšie. Sledujte nás!

 

 

Foto: Kristína Brezinová Rídekyová
Muah: Natália Bartová
Modelka: Marianna Lörinczová
Text: Creative MRD

♥♥♥