Vianoce sa už nezadržateľne blížia a my sme si pre vás opäť pripravili darčekové sety. 

Sú vyskladané z vašich najobľúbenejších šperkov a ľahko zladiteľné. Taktiež si ich môžete kúpiť za zvýhodnené ceny. Hodnota každého setu je uvedená v popise jednotlivých sád.

 

 

Kámošku, či sestru nepochybne poteší Srdiečkový set. Soutache srdce zavesené na retiazke je doplnené jemnými Swarovski ďobkami. Na výber máte aktuálne z troch farieb. V prípade záujmu o iné farebné varianty nám napíšte. 

 

 

 

 

Manželku, mamu i babku príjemne prekvapí Set náhrdelníka a náušníc Gold Collection. Dominuje mu veľký krištáľ. Dostupné sú v rôznych farbách. Jednotlivé farebné verzie nájdete v detaile produktu. 

 

 

 

Pri výbere šperkov do setov nemohli chýbať ani kúsky z kolekcie Nina. Kolekcia nemá ambíciu napodobňovať génia, je mojou kreatívnou poctou žene, ktorá prekonáva a celým svojím životom posúva hranice toho, čo minulosť považuje za umelecky a kultúrne prijateľné.

 

 

 

 

Aj z kolekcie Viktória sme vytvorili 2 sady. Náušnice z nich sú samostatne nepredajné. 

 

 

 

Ako každý rok, aj teraz si u nás môžete dať balíčky darčekovo zabaliť. S radosťou za vás priložíme aj ručne napísaný odkaz, či dokonca pošleme balík priamo obdarovanej osobe v prípade, že sa s ňou nemôžete stretnúť osobne. Minulý rok sme takto pomohli pripraviť prekvapenie nejednej z vás ♥

 

S prianím pekných dní Z&J z Bazu