Pantone je pojem, ktorý farby povýšil na vedu.

Na Pantone Color Institute (PCI) sa každoročne upierajú zraky dizajnérov a marketérov z celého sveta. Interiéroví dizajnéri, módni návrhári, svetové značky i profesionáli v svadobnom priemysle čakajú začiatkom decembra na vyhlásenie farby, ktorá bude vládnuť svetu nasledujúci rok. Viete aká je farba roka 2024?

Leatrice Eiseman, výkonná riaditeľka PCI, hovorí: „Hľadali sme odtieň, ktorý by odrážal našu vrodenú túžbu po blízkosti. Vybrali sme farbu, ktorá vyžaruje teplo a modernú eleganciu a zároveň harmonizuje so súcitom. Peach Fuzz bez námahy spája mladosť a nadčasovosť.“

Ide o čistý broskyňový tón s romantickou a vintage atmosférou. Tento nový broskyňovo-ružový odtieň je výsledkom takmer ročného výskumu a predpovedania trendov.

Svojou jemnosťou a výraznosťou zároveň sa táto farba stáva ideálnou voľbou nielen pre módu a dizajn, ale aj pre svadobné udalosti. Svadobní dodávatelia z rôzynch oblastí vítajú  tento očarujúci odtieň a s nadšením ho používajú pri svojej tvorbe.

Ak chystáte svadbu, Peach Fuzz určite zvážte ako jednu z možností. Na zámku v Zboroviciach sa spojili svadobní dodávatelia, aby mohol vzniknúť nádherný inšpiratívny svadobný editoriál, v ktorom táto farba samozrejme nesmela chýbať. 

Rada by som sa s vami podelila o niekoľko tipov, ako zahrnúť tento odtieň do svadby.

Šaty pre nevestu a družičky v tomto odtieni dodajú celej svadbe jemný a romantický nádych. Pristane každej farbe pleti a môže byť doplnený o perie, závoje alebo kvetinové detaily. Šperky a doplnky do vlasov v krištáľovej čistote a jednoduchosti dokonalo doplnia outfit nevesty. My sme v tomto prípade zvolili jemný diadém a naopak výrazné náušnice. 

Kvetinové aranžmány
Kvetiny s odtieňmi broskyňovej farby dodajú svadbe prírodnú krásu a šarm. Kytice zložené rôznych druhov kvetov v odtieňoch Peach fuzz, prípadne v kombinácii s kontrastnými farbami,  vytvoria nádherné a romantické aranžmány.

Dekorácie a tlačoviny
Pozvánky v tejto farbe sú veľmi obľúbené a môžete nimi udať tón celej udalosti. Aranžmány na stoloch a priestorové dekorácie môžeme kombinovať s inými pastelovými odtieňmi alebo taktiež s kontrastnými farbami.

Svadobná torta a sweet bar

Torty a dezerty v odtieňoch Peach Fuzz prinesú ďalší prvok elegancie a originality. Zdobené kvetmi alebo jemnými ornamentmi potešia nielen oči, ale aj chuťové poháriky.

Peach Fuzz ponúka nekonečné možnosti na vytvorenie jemných, romantických a elegantných svadieb. Svojou schopnosťou oživiť priestor a vytvoriť atmosféru lásky a radosti je tento odtieň ideálnou voľbou pre páry, ktoré hľadajú niečo unikátne a osobné pre ich veľký deň.

Svadba je jedným z najdôležitejších okamihov v živote a farba roka 2024 Peach Fuzz, môže pomôcť vytvoriť nezabudnuteľnú a štýlovú udalosť, ktorá bude zrkadliť lásku a začiatok novej etapy života.

"Peach Fuzz zachytáva našu túžbu starať sa o seba aj ostatných. Je to zamatovo jemný broskyňový tón, ktorého všeobjímajúci duch obohacuje myseľ, telo a dušu," uvádza vo svojom vyhlásení Pantone.

Dajte mi vedieť v komentároch, či sa vám farba tohto roka páči ♥

Dodávatelia:
Koncept: Ventic weddings & flowers
Foto: Eva Lachendrova
Šaty: Svatební salon Hanna
Náušnice a korunka: Zuzana Barčáková
Oblek: Mejta fashion
Dekorácie: Dílnov
Tlačoviny: Od Ester
Mua: Zuzana Slaninová
Účes: Brows_lashes_k
Prstene: Aurellio luxury
Sweetbar & dort: Anna Proksová
Prosecco bar: Svět Bublin