Pôvab je vlastnosť, ktorá priťahuje pozornosť a vyvoláva pozitívne pocity u iných ľudí.
Je často spojený s estetikou, šarmom, príťažlivosťou a eleganciou. Pôvab môže charakterizovať osobu, miesto, vec alebo akýkoľvek jav, vrátane svadby.

V tomto článku sa chcem s vami podeliť o inšpiráciu v podobe svadobného editoriálu s názvom Nekonečný pôvab, ktorý je plný krásy a jedinečných konceptov.

Vstúpte s nami do úchvatného sveta svadobných snov a Nekonečného pôvabu. Farebne je ladený v čierno-bielej kombinácii. Práve tá už priniesla novú dimenziu do mnohých svadieb.

Biela farba symbolizuje čistotu, nevinnosť a nové začiatky, zatiaľ čo čierna predstavuje eleganciu, formálnosť a vážnosť. Kombinácia týchto farieb dodáva svadbe sofistikovaný a štýlový vzhľad. Vytvára silný vizuálny dojem a zároveň je vyvážená a harmonická. Je na mieste zdôrazniť, že je vhodná pre svadbu v akomkoľvek ročnom období.

Nevesta má na sebe našu novinku - výrazné náušnice a náramok. Vyrobené sú z perličiek a perlete, ktoré spolu vytvárajú ilúziu voľnosti a ľahkosti. 

 

Veríme, že sa vám táto inšpirácia páčila a pomôže vám objaviť nové perspektívy a nápady možno aj pri príprave vašej svadby ♥

Koncept, organizácia: Svatebni Magazin Moliere
Miesto: Stodola Prost
Fotograf: Dalibora Bijelic Photography
Kamera: Ludmila Zahradniková
Modelka: Tina Diallo
Model: Lukáč Jakob
Svadobné šaty: LeLu Dresses
Oblek: Moliere Store
Vizáž: Veronika Švrček
Hair styling: Michaela Petřeková
Náušnice a náramok: Zuzana Barčáková
Prstene: Samek Diamonds
Župan: Degi handmade
Podväzok:Meandmyweddings
Prosecco: Prosecobar
Dekorácie: Denideco.cz
Kvetiny: Kytky od Veru
Sladký bar: Boží dobroty
Tlačoviny: Anyyart