V svadobnom editoriáli Príbeh lásky vás spolu so Svadobným magazínom Moliére vezmeme do samotného srdca stovežatej Prahy. Objavíte v ňom spojenie ruchu veľkomesta a svadby s nádychom elegancie, extravagancie a luxusného šarmu. 

 

 

 

Len niekoľko krokov od Václavského námestia sa nachádza lifestylový hotel Almanac X Alcron Prague, ktorý vás očarí autentickou kuchyňou, jedinečným dizajnom a nádhernými výhľadmi na mesto. Mramorové schodisko, izby navrhnuté slávnymi dizajnérmi a elegantný, čistý dizajn vám zaručene vezmú dych.

 

Nevesta má oblečené jednoduché, no nesmierne pôvabné šaty, ktoré vám vyčarujú dokonalú postavu. Jej dokonalý vzhľad podčiarkujú extravagantné náušnice. Každá z nich má jedinečnú veľkosť a je ručne vyrobená zo stoviek malinkých korálok. Spolu so závojom posiatym perlami a dlhými rukavicami dodávajú celému jej vzhľadu dotyk sofistikovanosti.

Ženích má oblečený celočierny oblek s vestou a kravatou z dielne Moliére. Ak patríte k ľuďom, ktorí považujú čierny oblek za vec večerných akcii a pohrebov vedzte, že sa čoraz častejšie stáva voľbou aj na svadobné oblečenie. Vyzerá nadčasovo, elegantne a hlavne neodolateľne. 

Kvety v odtieňoch farby magenta kúzelne zhmotnili atmosféru romantiky. Ich intenzívna farba zanecháva nezabudnuteľný dojem.

 

 

Táto svadobná inšpirácia v centre Prahy nám pripomína, že krása a harmónia má svoje miesto aj v ruchu veľkomesta.

Ďakujem za možnosť opäť spolupracovať na takomto nádhernom projekte a už teraz prezradím, že čoskoro sa môžete tešiť na ďalšie. Dajte mi vedieť, ako sa vám táto inšpirácia páčila ♥

Z.

 

 

Dodávatelia, ktorí sa na tejto inšpirácii podieľali:
Miesto: Almanacx Hotel Prague
Fotograf: Jan Dikovský
Kamera: Reacted Media Weddings
Svadobné šaty: Love Spell Bridal
Oblek: Moliere store
MuaH: Dominika Schvalová stylistka
Tlačoviny: Michaela Röhrl
Kvety: Květiny Karol
Náušnice:Zuzana Barčáková
Ozdoba do vlasov: Maddam šperky
Prstene: Samek Diamonds
Župán a košielka: Shine & Shine official
Podväzok: Me & My Weddings